Slider

wtorek, 1 sierpnia 2017

[Konkurs] Królestwo potrzebuje herbu!

Dobra, długo się zbierałem do zrobienia konkursu z okazji 1000 lajków fanpejdża naszego bloga (znajdziecie go TUTAJ, jeśli jeszcze nie polajkowaliście to jest to idealna okazja :-) ), ale wreszcie nadszedł ten czas. Jest to pierwszy z dwóch planowanych konkursów przy czym ten drugi będzie prawdopodobnie tylko na fanpejdżu, więc tym bardziej warto go śledzić. Tym razem do wygrania będzie nowiutki egzemplarz Królestwa od Fox Games, czyli szybkiego fillerka z bardzo nietypowym systemem walki. Więcej o samej grze możecie przeczytać w mojej recenzji TUTAJ.


Ale do rzeczy. O co chodzi w konkursie? Prosta sprawa, każde królestwo potrzebuje swojego herbu. A jeśli to planszowe królestwo to potrzeba mu nawet planszówkowego herbu. Od razu zaznaczam, nie musicie wykazywać się jakimiś ogromnymi umiejętnościami malarskimi czy graficznymi. Herby to raczej schematyczne bestie i dużo bardziej liczyć się będzie pomysł i spójność. Gdybym ja brał udział w tym konkursie to pewnie zrobiłbym coś takiego:


Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką. Możecie rysować, wykonać ją w programie Paint... ba nawet wykleić z makaronu :-) Pliki graficzne lub zdjęcia waszych arcydzieł przesyłajcie na adres konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com.

Konkurs trwa do 11 sierpnia 2017 roku (do godziny 23:59). Następnie będziemy debatować nad wyborem laureata przez maksymalnie tydzień i ogłosimy wyniki. Zwycięzca musi dostarczyć dane do wysyłki do 10 dni od ogłoszenia wyników.


Ogromne podziękowania dla Sponsora za przekazanie nagród do konkursuRegulamin:

  1. Organizatorem konkursu "Królestwo potrzebuje herbu!" (dalej "Konkurs") jest redakcja bloga Kostki zostały rzucone! (www.kostkizostalyrzucone.pl).
  2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.
  3. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 1.08.2017 roku do 11.08.2017 roku, do godziny 23:59.
  4. Konkurs prowadzony jest na stronie www.kostkizostalyrzucone.pl oraz za pośrednictwem adresu e-mail: konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com.
  5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
  7. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z konkursu.
  8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
  9. Nagrodą główną w konkursie jest egzemplarz gry "Królestwo" ufundowane przez Sponsora: wydawnictwo Fox Games.
  10. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy graficznej przedstawiającej wymyślony przez siebie herb planszowego królestwa.
  11. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Kostki zostały rzucone! oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
  12. Rozwiązanie należy kierować na adres e-mail: konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com do dnia 11.08.2017 roku, do godziny 23:59.
  13. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
  14. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
  15. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na blogu Kostki zostały rzucone! w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
  16. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com
  17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
  18. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

  3 komentarze: