Slider

środa, 1 lutego 2017

Podsumowanie stycznia

Pierwszy miesiąc roku 2017 już za nami. Oczywiście jak zawsze okazało się że minął zbyt szybko, byśmy uporali się z wszystkimi zaplanowanymi recenzjami :-) Na szczęście mimo przeziębień i dzięki pomocy Marcina (również zmagającego się z jakimś paskudnym choróbskiem), udało się co nieco zrecenzować. Poniżej znajdziecie zestawienie recenzji z ubiegłego miesiąca, jeśli przypadkiem przegapiliście coś interesującego.Recenzje Kamila:
Goblinpiada - szybka gra familijno-imprezowa z ciekawym wykorzystaniem kościanego draftu.
Wiarusi - bardzo ciekawa i wymagająca kooperacja z nieco przygnębiającym tematem.
Hanamikoji - pięknie wykonana dwuosobowa karcianka z bardzo sprytną mechaniką.

Recenzje Marcina:
Epoka Kamienia Junior - ciekawa pozycja dla najmłodszych wykorzystująca mechanikę memo.
Legends of Labyrinth - karcianka osadzona w świecie Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia. Znajdziecie tu sporo negatywnej interakcji.

Luty mimo iż jest krótszym miesiącem, zapowiada się dość pracowicie. Na pewno zabierzemy się pełną parą za recenzowanie zaległości. Będą to takie tytuły jak Grand Austria Hotel (recenzja już prawie napisana, pewnie pojawi się jutro/pojutrze), Carcassone: Star Wars i Ptaszki Ćwierkają. W kolejce czekają też takie tytuły jak Obóz Ninja oraz Ninja All Stars (prawie jak cykl o ninja ;-) ). Do tego z półki zerkają na mnie Centauri Saga, Planet Defenders oraz Top Kitchen. Ciężko będzie na to wszystko znaleźć czas ale liczę że uda się zrecenzować przynajmniej większą część wymienionych gier. Do tego jeszcze jest szansa na recenzje gier oddanych na ogranie przez Marcina, czyli zalegli Niqczemni oraz czekający w kolejce Spiskowcy. No nic, zobaczymy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz