Slider

niedziela, 1 stycznia 2017

Podsumowanie grudnia

Nieubłaganie nadszedł koniec grudnia, a wraz z nim również i roku 2016. Pod wieloma względami nie był to zbyt dobry rok, zresztą co rusz udowadniał nam jak wiele gwiazd może odejść w tak krótkim okresie. Na szczęście miał też i dobre momenty. Niemniej teraz musimy odważnie wkroczyć w rok 2017. Zanim to jednak zrobimy chciałbym podsumować ostatni miesiąc starego roku. Oczywiście mimo szumnych planów, nie udało się zrealizować ich nawet w połowie. Zrzucam to na sporo świątecznych przygotowań i ogólny brak czasu zarówno u mnie jak i u znajomych, z którymi ogrywam nowe tytuły. Poniżej znajdziecie linki do materiałów opublikowanych na blogu w grudniu.


Recenzje Kamila:
El Gaucho - bardzo dobry tytuł z mechaniką kościanego draftu. Sporo główkowania i świetnej zabawy.
Mob Town - gra rodzinna z nietypowym mechanizmem początkowego rozłożenia miasta. Jak na taki tytuł, przyjemne ilości psocenia się.
Wolf & Hound - abstrakcyjna gra, w której w parach pilnujemy stad owiec. Piękne wykonanie i tony regrywalności to spore plusy. Odstraszać może natomiast słaba instrukcja i sporo losowości

Recenzje Marcina:
Tajniacy - dobry tytuł, który sprawdzi się w każdym gronie. Idealna w liczebnym towarzystwie.

Oprócz tego przed Świętami na blogu pojawiła się również Polecajka. Co prawda na świąteczne prezenty już za późno, ale jeśli szukacie jakiejś przyjemnej rodzinnej lub ciut bardziej zaawansowanej gry, to i tak warto tam zajrzeć.

No cóż, jeśli chodzi o plany na styczeń, to będziemy głównie nadrabiać opóźnienia z zeszłego miesiąca. Recenzja Goblinpiady jest już prawie napisana i powinna pojawić się w tym tygodniu na blogu. Marcin walczy obecnie z Legends of Labyrinth i NiQczemnymi. Ograne jest już Hanamikoji z Tajwanu. W planach są również Ptaszki ćwierkają, Wiarusi, Grand Hotel Austria oraz Carcassonne Star Wars. Czy się wyrobimy? Nie wiem. Na pewno spróbujemy :-)

Dodatkowo życzymy naszym czytelnikom wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, a już zwłaszcza wielu ciekawych planszówkowych premier!

1 komentarz: