Slider

sobota, 5 listopada 2016

Bruno Cathala Day by Okiem PowerMilka już niedługo!


Bruno Cathala - można go kochać, można nie przepadać, ale chyba każdy planszówkowicz zna jego nazwisko. Wyjątkowo płodny autor, twórca takich gier jak chociażby Five Tribes, Shadows over Camelot, Cyklady, 7 cudów świata: Pojedynek czy Haru Ichiban. Wiele tytułów tworzył we współpracy z innymi znamienitymi autorami (np. Brunem Faiduttim). W mojej kolekcji znajdują się na chwilę obecną tylko trzy gry tego autora, niemniej lubię go i szanuję. Dlatego też gdy usłyszałem o planach uczczenia jego urodzin w planszówkowym światku, uznałem że jest to świetny pomysł. Swoją drogą wyszedł on od chyba największego fana Cathali w Polsce, czyli Rafała Kociniewskiego, zwanego też PowerMilkiem.

 

Poniżej znajdziecie informację prasową bezpośrednio od pomysłodawcy Bruno Cathala Day:

Bruno Cathala to ceniony i uwielbiany przez wielu autor gier planszowych, dlatego warto propagować jego twórczość. Chciałbym, aby w dniu urodzin Bruna Cathali, czyli 22 listopada, gracze z całego świata cieszyli się, grając właśnie w jego planszówki. I to głównie z tego względu organizuję akcję „Bruno Cathala Day”. Poza wspólną zabawą, w Internecie będzie „szalał” odpowiedni hashtag: #BrunoCathalaDay. Chciałbym, aby planszówkowicze umieszczali na swoich kanałach społecznościowych zdjęcia z tym hashtagiem, przy okazji pokazując, jaką radość dają gry tego autora.

Akcji towarzyszyć będzie konkurs fotograficzny pt. “Mój ci on. Cathala w obiektywie”. Szczegóły konkursu będą dostępne niedługo na stronie Okiem PowerMilka.

Przygotowania i postępy akcji będzie można obserwować na stronie internetowej Okiem PowerMilka oraz na profilu Facebooku.

Zapraszam do wspólnej zabawy!
Rafał Kociniewski,
Blog Okiem PowerMilka


Partnerzy akcji:
Turlnij
i ja ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz