Slider

poniedziałek, 31 października 2016

Podsumowanie października i zapowiedzi na listopad

Skończył się październik, miesiąc mocno jesienny i sprzyjający planszówkowym wieczorom. W związku z czym udało się też napisać odrobinę więcej niż podczas miesięcy wakacyjnych. Pojawiło się 5 recenzji, trochę kickstarterowych ciekawostek oraz rozwiązanie konkursu z Hexxem. Dlatego też postanowiłem wrócić do tradycji podsumowań miesięcy, jako że wreszcie jest co pokazywać w zestawieniu. Dla tych, którzy coś przegapili, linki do materiałów znajdziecie niżej.
Recenzje:

Automobile: Początki motoryzacji - bardzo solidny tytuł ze świetnym wykorzystaniem mechaniki rondla (nie, nie takiego garnka ;-) ).

Czekolada (dodatek do gry Kakao) - sympatyczne rozszerzenie do rewelacyjnej gry.

Spartakus - najbardziej klimatyczna gra jaką znam, która do tego powoduje wypieki na twarzach i rozbija przyjaźnie.

Dwar7s Fall - gra o gabarytach pudełka czekoladek, w której kryją się pokłady negatywnej interakcji i masa możliwości!

Haru Ichiban - ładnie wykonana abstrakcyjna gra logiczna autorstwa Bruna Cathali

Crowdfunding (wszystkie kampanie wciąż trwają):

Dungeon Degenerates

Deep Madness

Tiny Epic Quest

Jeśli chodzi o listopad to plany są dość spore, chociaż zobaczymy czy na wszystko starczy czasu. Z pewnością w najbliższym czasie pojawi się recenzja Zaklinaczy (tak naprawdę miała pojawić się jeszcze w październiku ;-) ). Następne w kolejce są Simurgh i El Gaucho. Dodatkowo na recenzenckiej półce wstydu leżą i patrzą na mnie niecierpliwie Gra Pomyłek, Mob Town i dodatek do Simurgha. Oczywiście potencjalnych gier do zrecenzowania jest duuuużo więcej ale wolę na tę chwilę nie zapeszać, jako że plany i tak są ogromne. Do tego pojawię się na gdańskim GRAMY oraz na warszawskich Planszówkach na Narodowym, więc jest szansa na jakieś krótkie relacje, ergo czasu na recenzje będzie jeszcze odrobinę mniej :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz