Slider

czwartek, 6 października 2016

[Konkurs] FotoAbstrakcje - Hexx - Rozwiązanie konkursu

W zeszłym miesiącu na blogu pojawił się konkurs fotograficzny, w którym mieliście okazję powalczyć o świetną grę Hexx od Fox Games. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu i przesłaniu kompletnie absurdalnego zdjęcia. Zgłoszeń było trochę, poziom wszystkich był bardzo dobry (chociaż przyznaję że niektóre zdjęcia były bardzo hmmm... intrygujące ;-) ). Niemniej zwycięzca może być tylko jeden.


Pora więc na jego ogłoszenie. Został nim... werble... Hubert, który przesłał zdjęcie łowcy nagród nadciągającego po swój egzemplarz Hexxa. Ewidentnie zlecenie zostało wykonane więc wróżę mu świetlaną przyszłość w tym zawodzie ;-) Polecam przyjrzeć się detalom tego zdjęcia i zwrócić szczególną uwagę m.in. na doskonale przyczesane wąsy, zbroję łowcy, magiczny plastikowy szkielet oraz profesjonalne łowcze obuwie do podkradania się do ofiary :-)


Idąc tym tropem, Hubert ma doskonałą skuteczność jako łowca gier i mam tylko nadzieję, że nie zapoluje na nic więcej z mojej prywatnej kolekcji, bo nie dam rady go powstrzymać ;-)

Gratuluję zwycięzcy, dziękuję wszystkim uczestnikom oraz sponsorowi nagrody, wydawnictwu Fox Games

Hubercie spodziewaj się maila z zapytaniem o dane adresowe, a potem czekaj na zasłużoną grę. Baw się przy niej dobrze!Ogromne podziękowania dla Sponsora za przekazanie nagród do konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz