Slider

wtorek, 13 września 2016

[Konkurs] FotoAbstrakcje - Hexx

Jakiś czas temu miałem okazję recenzować grę Hexx (recenzja TUTAJ), wydaną przez Fox Games. Stwierdziłem wtedy, że jest to bardzo dobry tytuł, a dziś po kilku miesiącach grania wciąż podtrzymuje to zdanie. Hexx został bardzo ciepło przyjęty w zasadzie przez każdą osobę której zaproponowałem rozgrywkę, a niektórzy z nich zainwestowali nawet we własne egzemplarze. Jako że istnieją jednak osoby, które ciągle nie mają tego tytułu w kolekcji, postanowiłem zorganizować wraz z Fox Games mały konkurs, aby jedna osoba mogła wygrać swoją własną kopię tej przedniej gry.


Jako że lubię gdy konkursy mają coś wspólnego z tematyką/klimatem gry, w tym przypadku miałem sporą zagwozdkę. Hexx jest bowiem do bólu abstrakcyjny. Przez moment planowałem nawet konkurs rysunkowy z figurami geometrycznymi, ale podejrzewam że dostałbym ze trzy zgłoszenia na krzyż ;-) Po długim główkowaniu doszedłem jednak do wniosku że najlepiej będzie mi pasował tutaj konkurs fotograficzny. Tematem zaś będzie synonim słowa "abstrakcyjny" czyli "absurdalny". A że powoli nadciąga koniec lata i ciepłych dni, a każdemu przyda się o tej porze roku odrobina uśmiechu, to zależy mi na zdjęciach przedstawiających śmieszne i kompletnie absurdalne sytuacje. Zaznaczam, że kompletnie nie będę oceniać tutaj umiejętności robienia profesjonalnych zdjęć ani jakości wykonanych fotografii (oczywiście w miarę rozsądku, nie przesyłajcie proszę zdjęć robionych "ziemniakiem" ;-) ). Macie mnie (i moją drugą lepszą połówkę, która wraz ze mną oceniać będzie wasze prace) po prostu rozbawić. Oczywiście zaznaczam, że zdjęcia mają być waszego autorstwa i aby to udowodnić proszę was, aby znalazła się na nim kartka z widocznym napisem HEXX. Czas na przesyłanie zgłoszeń macie do 27.09.2016 (godz. 23:59), a wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 10 dni po zakończeniu konkursu. Zgłoszenia należy przysyłać na adres konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com z dopiskiem FotoAbstrakcje w tytule wiadomości.

A tutaj taka mała inspiracja i dowód na to że organizator konkursu też może się powydurniać przed obiektywem ;-)


Ogromne podziękowania dla Sponsora za przekazanie nagród do konkursu


A i oczywiście polajkujcie bloga na FB. Nie jest to część zadania konkursowego. Po prostu będzie mi miło jak to zrobicie :-)Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "FotoAbstrakcje" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga "Kostki zostały rzucone!" (www.kostkizostalyrzucone.pl).
 2. Sponsorem nagrody – gry Hexx – jest wydawnictwo Fox Games.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 13.09.2016 roku do 27.09.2016 roku, do godziny 23:59.
 5. Konkurs prowadzony jest na stronie www.kostkizostalyrzucone.pl oraz za pośrednictwem adresu e-mail: konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com.
 6. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z konkursu.
 9. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 10. Nagrodą w Konkursie jest egzemplarz gry Hexx ufundowany przez Sponsora.
 11. Zadaniem konkursowym jest zrobienie humorystycznego zdjęcia przedstawiającego absurdalną sytuację oraz przesłanie go za pośrednictwem poczty e-mail.
 12. Laureatem konkursu zostanie osoba, której praca zostanie wybrana przez Organizatora.
 13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Kostki zostały rzucone! i członkowie ich najbliższych rodzin.
 14. Rozwiązania należy kierować na adres e-mail: konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com do dnia 27.09.2016 roku, do godziny 23:59.
 15. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedynie to otrzymane jako pierwsze.
 16. Wysyłając zgłoszenie oświadcza się, że posiada się pełnię praw autorskich do wykonanego zdjęcia.
 17. Przesłanie zgłoszenia jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na publikację wykonanego przez siebie zdjęcia na łamach bloga Kostki zostały rzucone!, w poście z ogłoszeniem wyników konkursu.
 18. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
 19. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 10 (dziesięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: konkurs.kostkizostalyrzucone@gmail.com
 21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu. 
 22. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
 23. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od daty otrzymania adresu korespondencyjnego Laureata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz