Slider

środa, 10 sierpnia 2016

[Patronat medialny] Informacje dla uczestników Mistrzostw Polski w Sabotażystę

Była już informacja dla organizatorów, pora więc na odrobinę wiedzy przeznaczonej dla uczestników Mistrzostw. Potencjalnych przyszłych Mistrzów Polski w Sabotażystę zachęcam do lektury :-)
Drogi uczestniku!

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę w pełni! Jeśli jeszcze jesteś przed swoimi eliminacjami, pamiętaj, że musisz:

  • ·         Stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego,

  • ·         Umieć grać! Zasady rozgrywki są takie same jak w podstawowej wersji gry z jedną zmianą, polegającą na wprowadzeniu do gry karty Samolubnego krasnala. Szczegóły zasad turniejowych znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Mistrzostwom: www.sabotazysta.pl 

  • ·         Zabrać ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie i nie zapomnieć, że liczy się przede wszystkim świetna zabawa i radość grania! 

Chociaż radość wygrywania też nie jest bez znaczenia... :)

Dlatego przypominamy o nagrodach w turniejach eliminacyjnych:

  • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 200 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

  • Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 100 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

  • Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 50 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
Zwycięzcy (osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca) powalczą o nagrodę główną, czyli iPada Air 2 i możliwość wyjazdu do Budapesztu na Mistrzostwa Świata w Sabotażystę!


A dla zachęty i dodania odwagi zerknijcie na kilka zdjęć z dotychczasowych eliminacji (Warszawa, Poznań i Czyżowice):

...a także na uśmiechnięte twarze zwycięzców :-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz