Slider

niedziela, 1 maja 2016

Podsumowanie kwietnia i majowe plany

Sorki za obrus ale ktoś zajął moje zwyczajowe miejsce do zdjęć
Kwiecień już się skończył i większość z Was pewnie celebruje majówkę wyjazdami czy grillami. Dla tych, którzy jednak mimo tego zaglądają na bloga wrzucam małe podsumowanie zeszłego miesiąca i trochę zapowiedzi na maj. Klasycznie nie udało mi się zrecenzować wszystkich gier, które miałem w planach, za to ilościowo plus/minus się zgadza, jako że w kolejkę wskoczyły dwie gry z crowdfundingu. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich kwietniowych recenzji, na wypadek gdyby coś wam umknęło.Lost in Space - prototyp, gra dedukcyjna z elementami blefu, w sam raz dla fanów Cluedo

Pingwiny z Madagaskaru - gra raczej dla młodszych graczy, jednak na tyle ciekawa że nie zanudzimy się grając z pociechami.

Festiwal Lampionów - debiut lini wydawniczej GFP Family, przyjemna i bezstresowa gra familijna.

La Cosa Nostra - gra o mafii, która skłóci niejedną rodzinę, tony negatywnej interakcji, obecnie na wspieram.to funduje się polskie wydanie!

Wiertła, Skały, Minerały - kolejny tytuł walczący o polską wersję na wspieram.to, rewelacyjna lekka gra, która spodoba się także zaawansowanym graczom, 


Na maj przesunięte zostały Battle for Sularia oraz Blood & Fortune (moja mała półka wstydu). Do tego na pewno pojawią się recenzje odświerzonych wydań gier od G3: Halli Galli i Trucizny. Na półkę recenzencką trafiły również dwa tytuły od GDM Games: Abordaje! i Bloody Nights. Kto wie może wcisnę coś jeszcze, a może zaś się z czymś nie wyrobię. Zobaczymy ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz