Slider

czwartek, 31 marca 2016

Podsumowanie marca i zapowiedzi na kwiecieńMarzec minął zdecydowanie zbyt szybko. Mimo pięknej pogody, panującej na zewnątrz przez ostatnie kilka dni, udało się usiąść i ograć kilka gier, co oczywiście zaowocowało recenzjami. Dla odmiany były to w większej części tytuły z prywatnej kolekcji, a nie uzyskane poprzez współpracę z wydawnictwami. Niestety nie udało się zrecenzować zgodnie z planem tajemniczego prototypu, dlatego przesunie się on na kwiecień. Oprócz tego na blogu pojawiło się kilka informacji prasowych (w tym duża zapowiedź od G3 TUTAJ). Udało się również rozwiązać konkurs z Owieczkami od Fox Games (jeszcze raz ogromnie gratuluję kreatywności Dominikowi!). Poniżej znajdziecie linki do wszystkich marcowych recenzji, na wypadek gdybyście przegapili jakąś.


Zamki szalonego króla Ludwika - bardzo ładnie wydana gra, dla miłośników pokracznej architektury ;-)
Steampunk Rally - świetny tytuł od wydawnictwa Roxley, w którym wcielamy się w ciut szalonych wynalazców i przystępujemy do wielkiego wyścigu steampunkowych maszyn.
Szeryf z Nottingham - blef, podwójny blef, zastraszanie i przekupstwo. To wszystko i nie tylko znajdziecie w świetnej lekkiej grze o drobnym przemycie. Mimo lekkich problemów z regrywalnością dalej świetny tytuł.
Pędzące ślimaki - kolejna gra z cyklu o pędzących zwierząt. Bez kłopotów dorównuje poprzedniczkom.
Zapraszamy do podziemi - świetny fillerek od portalowych 2pionków. Spora losowość tylko dodaje smaczku grze, a mechanika "push your luck" świetnie się tu sprawdza!

Na kwiecień zaplanowane mam kilka recenzji. Na chwilę obecną same współpracowe tytuły ale nie ukrywam, że jeśli się wyrobię, to może wcisnę coś z prywatnej półki. Na pewno pojawi się recka Pingwinów z Madagaskaru (prawdopodobnie dość szybko bo tytuł jest już dobrze ograny). Oprócz tego wypowiem się na temat gry Blood & Fortune, gry prosto z Japonii, traktującej o intrygach i nawiązywaniu sojuszy. Dodatkowo na warsztat wezmę Festiwal Lampionów, czyli pierwszy tytuł z nowej serii wydawniczej Games Factory Publishing (GFP Family) oraz przepięknie ilustrowaną dwuosobową karciankę Battle for Sularia. No i oczywiście prototyp. Prawie na ukończeniu jest też recenzja Super Motherloada, ale tutaj poczekam na start kampanii pod koniec miesiąca. Sporo tego wszystkiego ale liczę, że dam radę ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz