Slider

piątek, 1 stycznia 2016

Podsumowanie grudnia i plany na styczeń

Mamy nowy rok. Z tego powodu wszystkim życzę samych dobrych rzeczy i żeby było tematycznie dużej ilości czasu na granie w planszówki. Wraz z nowym rokiem nadszedł też moment na podsumowanie grudnia. W minionym miesiącu na blogu pojawiło się 6 recenzji i jedno crowdfundingowe znalezisko. W planach było tego trochę więcej ale niestety nie na wszystko starczyło czasu. Może w styczniu będzie go więcej :-). Jeśli ktoś przegapił recenzję interesującej go gry, to poniżej znajdzie do niej link.


Recenzje:
Karnivore Koala - lekka gra o krwiożerczych koalach, dobra jako ciekawostka na półce.
Istambul - lekkie euro dla całej rodziny, połączenie ładnego wykonania z ciekawą mechaniką.
Przez Afrykę - bardzo losowa gra dla dzieci, w której nie mamy zbyt wiele wpływu na wynik.
Walk the Plank! - śmieszna imprezówka z pirackim tematem, w której programujemy w ciemno.
Tentacle Bento - karcianka bazująca na zasadach remika i posiadająca baaardzo dziwny temat ;-)
Wojownicy Podziemi - wg mnie jedna z lepszych wydanych w zeszłym roku w Polsce gier i zdecydowanie najlepsza gra imprezowa roku.

Crowdfunding:
RUMBLESLAM!

Jeśli chodzi o plany na styczeń, to są dość duże. Nie wiem czy uda mi się wszystko ograć i zrecenzować ale na pewno będę się starać. Na półce recenzenckiej (z racji gabarytów gier tak naprawdę nie mieszczą się na jednej półce ;-) ) znalazły się Super Dungeon Explore: Forgotten King, Twoja Kolej, Adorable Pandaring, Cut the Rope, Battalia, La Granja i owoc najnowszej współpracy z wydawnictwem Galakta: Ku radości Pana. Jest w tym zestawieniu sporo dużych gier więc czeka mnie sporo ogrywania. Nic nie obiecuję ale możliwe, że pojawi się recenzja jakiegoś tytułu z poza listy ale to wszystko zależy od czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz