Slider

wtorek, 22 grudnia 2015

[Kickstarter] Let's get ready to... RUMBLESLAM!!!

Pamiętam jak w czasach młodzieńczych z wypiekami na twarzy oglądałem na bodajże Polsacie walki profesjonalnych wrestlerów. Ogromne wrażenie robił na mnie chociażby wąsaty Hulk Hogan. Było to w czasach gdy nie było dostępu do internetu i taki dzieciak jak ja mógł żyć w przeświadczeniu, że to wszystko dzieje się naprawdę. O ja naiwny ;-) Teraz oczywiście wiem, że "walki" były kompletnie reżyserowane i nikt tam tak naprawdę nie obrywał (chociaż trzeba przyznać wrestlerom niejakie umiejętności aktorskie), ale jakiś sentyment mi pozostał. Dlatego też z miłą chęcią chciałbym zaprezentować kolejne crowdfundingowe znalezisko, czyli tytuł "RUMBLESLAM", w którym będziemy dowodzić drużynie właśnie wrestlerów. Ale nie spodziewajcie się tu raczej Hulka Hogana ;-P Jest to bowiem wrestling fantasy, a naszymi zawodnikami będą poza ludźmi, również niziołki, ogry, gobliny czy orki.

https://www.kickstarter.com/projects/2052977442/rumbleslam

Początkowo miała to być prosta gra, której czas rozgrywki miał się zamykać w jednej godzinie. Pomysł jednak wciąż ewoluował i tak powstała dynamiczna gra, w której ciągle coś się dzieje, a żaden gracz nie musi długo czekać na swoją turę. Będziemy więc za wszelką cenę starać się wyrzucić naszych przeciwników poza ring, a najprostszą metodą na to będzie ich uprzednie znokautowanie. W swojej turze gracze będą mogli wybierać jakich ciosów chcą użyć, w jakiej kolejności aktywować swoich zawodników, czy skorzystać z pomocy dopingujących widzów. Jeśli jednak nawet to zawiedzie, zawsze możemy zdać się na naszą umiejętność szczęśliwego rzucania kostką ;-)

Do ufundowania gry wciąż brakuje ok 4000 £, ale biorąc pod uwagę, że do końca kampanii zostały jeszcze 22 dni, raczej nie będzie tutaj niespodzianek. Gra nie będzie tania, ale wynika to zapewne z wysokiej jakości figurek jakie znajdziecie w pudełku. Zachęcam niezdecydowanych do zerknięcia na poniższe zdjęcia i grafiki elementów oraz oczywiście do odwiedzania strony kampanii (TUTAJ).Źródło: Kickstarter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz