Slider

czwartek, 1 października 2015

Podsumowanie miesiąca i październikowe plany

Zaczął się nowy miesiąc. Jednak zanim ruszę z kopyta prosto w październik, postanowiłem przypomnieć co ciekawego pojawiło się na blogu we wrześniu. Z częstotliwością postów było różnie. Były momenty gdy posty pojawiały się dzień w dzień, były takie gdy udało mi się zamieścić jeden post w tygodniu. Dominowały posty z cyklu "Co w pudle piszczy" i przybliżające kampanie crowdfundingowe. Pojawiło się też kilka recenzji. Oprócz tego zamieszczony został też post o promocji na noclegi dla planszówkowiczów, z okazji imprezy Planszówki na Narodowym (promocja wciąż aktualna, więc jeśli ktoś wciąż szuka to polecam). Poniżej zamieszczam linki jeśli ktoś przegapił jakiś artykuł.

Na półce recenzenckiej powoli zaczyna brakować miejsca ;-)

Recenzje:
Get Bit! - Prosta gra imprezowo-rodzinna, w której wcielamy się w roboty uciekające przed rekinem robotojadem.
Tikal - Klasyk ze sporym stażem, który pomimo upływu lat wciąż całkiem nieźle prezentuje się na stole.
Pojedynek Ninja - Dynamiczna gra dla 2 osób, która w bardzo ciekawy sposób wykorzystuje mechanikę papier, nożyce i kamień.

Unboxingi:

Crowdfunding:
Hoarders, The Others: 7 Sins, Byle do pierwszego, Kostki do Pahfindera, Immortal.
(większość akcji wciąż można jeszcze wesprzeć, więc kiedy jak nie teraz ;-) )

Plany na październik są o wiele bogatsze w recenzję. Półka recenzencka patrzy już na mnie z wyrzutem. Na szczęście większość pozycji mam już porządnie ograne więc nie będzie żadnych kłopotów z ich zrecenzowaniem. Na pierwszy ogień na pewno pójdzie Mexica od G3 (w zasadzie to post jest już w trakcie pisania i najprawdopodobniej ukaże się jutro). Oprócz tego na pewno w październiku ukażą się recenzje takich gier jak Boss Monster, Potwory w Tokio (podstawka i dodatek), Żółwie z Galapagos, Hollywood oraz najprawdopodobniej Mottainai. Oprócz recenzji z pewnością pojawią się jeszcze jakieś unboxingi i posty dotyczące crowdfundingu. W planach jest również mała relacja z Planszówek na Narodowym. Jak widać szykuje się pracowity miesiąc, więc zamiast rozpisywania zabieram się za pisanie recenzji ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz