Slider

wtorek, 13 października 2015

[Kickstarter] Boogie Dice + Bots Battleground

W świecie gier planszowych wiele się ostatnio zmienia. Powstają coraz to wymyślniejsze mechaniki, wprowadzane są nowe technologie wykorzystujące urządzenia mobilne. Nic nie stoi w miejscu. Na pewno nie stoją też w miejscu kostki Boogie Dice, których kampania toczy się własnie na platformie KS (TUTAJ). A to dlatego, że w momencie gdy pstrykniemy palcami, klaśniemy lub po prostu uderzymy w stół, kostki te zaczną same podskakiwać i toczyć się przez parę sekund. Zabawny gadżet. Po co to komu? Wg twórców produkt powinien usatysfakcjonować każdą osobę, która narzeka na niepoprawnie wykonywane rzuty kością w grach. A więc jeśli nie masz ochoty na zrobienie własnej wieży do kostek (mój tutorial znajdziesz TUTAJ) pomyśl o wsparciu tej akcji.


Twórcy zadbali o dobry balans kostek. Dodatkowo do różnych gier możesz wykorzystywać różne programy toczenia się (!?), wybierane w aplikacji na smartfonie. Żeby tego było mało, to w tej samej kampanii, można wesprzeć powstanie pierwszej gry planszowej wykorzystującej boogie kostki. Gra będzie nosiła tytuł: "Bots Battleground". Będziemy w niej toczyć pojedynki z innymi graczami, a każdy z nas będzie kontrolować robota o innych umiejętnościach. Tematyka może niezbyt oryginalna, ale grafiki wyglądają ładnie i w połączeniu z customową boogie kostką, tytuł może się okazać całkiem przyjemny.


Kostki i gra zostały już ufundowane ale przez 30 dni wciąż możemy jeszcze dołączyć do wspierających. Nie jest to najtańszy biznes (1 kostka + ładowarka kosztują 22$ + wysyłka), ale tak to jest z nowymi technologiami ;-) Kto wie może już niedługo prawdziwe kostki znikną ze stołów ;-) Poniżej zamieszczam kilka dodatkowych grafik, a na samym dole filmik promujący akcję:Źródło: Kickstarter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz