Slider

niedziela, 13 września 2015

[Wspieram.to] Byle do pierwszego

Hej ostatnio w cyku o akcjach crowdfundingowych przeważały zagraniczne produkcje fundowane na platformie Kickstarter. Dzisiaj jednak przyszła pora na wspomnienie o naszej rodzimej kampanii. Chodzi tutaj o grę planszową "Byle do pierwszego", autorstwa Piotra Krzystka i Łukasza Wrony, wydawana przez Alter Games. 

https://wspieram.to/projekt/5107/byle-do-pierwszego

Zarówno autorzy jak i wydawnictwo są większości z was pewnie znani z gier historycznych, takich jak np. "Piekło Okopów". Tym tytułem postanowili jednak udowodnić, że potrafią stworzyć dobrą grę nie tylko w takim klimacie. W tej grze planszowej będziemy się bowiem wcielać w mieszkańców szarego polskiego blokowiska. Ktoś mógłby pomyśleć, że to dość smutny temat, ale byłby w dużym błędzie. Wszystko zostało tutaj potraktowane z przymrużeniem oka i dużą dawką satyry oraz autoironii. Będziemy tutaj ciułać grosz do grosza na wszelkie rozmaite sposoby i zarządzać zasobami naszej sześcioosobowej rodziny tak aby jak najlepiej przeżyć 2 miesiące.

Akcja trwa już od jakiegoś czasu, a do jej końca pozostało wciąż 21 dni. Na dzień dzisiejszy twórcy zebrali już 62% wymaganej kwoty, ale myślę że z waszą pomocą spokojnie uda im się zebrać całość. Projekt można wspierać TUTAJ. Na zachętę zamieszczam jeszcze rewelacyjne grafiki autorstwa Zuzy Wollny:


Źródło: Wspieram.to

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz