Slider

piątek, 11 września 2015

[Kickstarter] The Others: 7 Sins

Dziś przyszła pora na kolejne crowdfundingowe znalezisko. Tym razem będzie to gra planszowa w klimacie horroru, czyli "The Others: 7 Sins". Za jej wydanie odpowiedzialne jest wydawnictwo Cool Mini Or Not, które w swojej karierze ma już na koncie 19(!) udanych akcji na kickstarterze. Gra jest owocem współpracy tak znanych postaci jak chociażby Eric Lang (Chaos w Starym Świecie) i Adrian Smith (odpowiedzialny za fenomenalne rysunki w wielu grach RPG, np. Warhammer Fantasy). W całą akcję są zamieszane również takie firmy jak Guillotine Games (seria Zombiecide) i Studio McVey (odpowiedzialne za jedne z najładniejszych figurek w świecie gier planszowych). Generalnie: plejada gwiazd.


W "The Others: 7 Sins" będzie mogło grać od 2 do 5 graczy, przy czym jeden będzie kontrolować mroczne siły jednego z grzechów, podczas gdy reszta wcieli się w agentów organizacji F.A.I.T.H. i będzie próbowała uratować świat śmiertelników przed inwazją piekielnych hord. Bohaterowie zostaną podzieleni na różne wyspecjalizowane klasy i każdym z nich będzie się grało zupełnie inaczej. Do tego w grze spotkamy się z mechanizmem zepsucia. Agenci F.A.I.T.H. będą mogli poddać się korupcji aby otrzymać różnorakie bonusy. Jednak gdy ich zepsucie osiągnie najwyższy poziom przejdą na stronę Grzechu i zniszczą drużynę od środka.


Całość zapowiada się niezwykle interesująco, zwłaszcza jeśli do fabuły i mechaniki dodamy jeszcze rewelacyjne komponenty, z których słynie studio Cool Mini Or Not. Gra została już ufundowana (praktycznie w moment), a do końca akcji zostało jeszcze 25 dni. Zainteresowanych odsyłam na strone projektu TUTAJ. Tytuł ten nie jest tani, kosztuje bowiem 100 dolarów plus wysyłka, ale nie oszukujmy się, nikt nie spodziewa się że za taką ilość figurek zapłaci mniej. A skoro już o figurkach mowa to poniżej zamieszczam na zachętę kilka grafik:Źródło: Kickstarter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz