Slider

czwartek, 3 września 2015

[Kickstarter] HOARDERS, czyli tupot dużych stóp ;-)

Ważna informacja: Kampania została anulowana, jednak zostałem poinformowany przez wydawcę, że zostanie wznowiona za 20+ dni. W jej nowej odsłonie pojawią się dodatkowe elementy oraz co istotne prawdopodobnie obniżona zostanie cena gry :-)

Dziś przyszła pora na kolejne ciekawe znalezisko z portali crowdfundingowych, a mianowicie grę planszową HOARDERS, której kampania właśnie trwa na Kickstarterze (link do akcji tutaj). Jest to szybki tytuł(20-40 minut) dla dwóch graczy (za namową wspierających została dodana możliwość grania w 3 osoby), w którym jeden graczy będzie dowodzić armią krasnoludów próbujących odzyskać dawno zaginiony relikt z łap chciwego górskiego trolla, podczas gdy drugi gracz wcieli się w chciwego górskiego trolla i będzie usiłował zadeptać wścibskie krasnoludy.


Pomysł na fabułę może i nie jest wyjątkowo oryginalny, ale sama rozgrywka zapowiada się dość ciekawie. Zwłaszcza jeśli weźmiemy też pod uwagę figurki, które będą dołączone do gry. Oczywiście w przypadku strony krasnoludzkiej dostaniemy do dyspozycji figurki dzielnych brodatych wojowników z toporami oraz włóczniami. Gracz wcielający się w trolla będzie mieć natomiast do dyspozycji dwie figurki trollowych stóp oraz młot trolla. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowe rozwiązanie, ale jak najbardziej rozsądne, biorąc pod uwagę rozmiary trolla z punktu widzenia niezbyt wysokich krasnoludów ;-) 


A zatem jeśli macie nieodpartą chęć zmiażdżenia kilku brodatych wojowników lub przyszpilenia za pomocą włóczni śmierdzącej stopy trolla do podłoża, nie wahajcie się ani chwili. Kampania trwać będzie jeszcze 14 dni i twórcom z pewnością przyda się wasza pomoc. Gra kosztuje niecałe 50 dolarów, a jeśli ktoś martwi się o wysokie koszty przesyłki ze stanów to pozwolę sobie go uspokoić: pokrywa je wydawca. Na zachętę dołączam grafiki przedstawiające figurki i karty z gry.

Jeśli znudzi się komuś miażdżenie krasnoludów trollowymi stopami, zawsze można dokupić dodatek w postaci stóp górskiego olbrzyma Helguta ;-)
Źródło: Kickstarter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz