Slider

piątek, 7 sierpnia 2015

[Wspieram.to] The Curse of the Black Dice

Ahoj szczury blogowe! Ruszyła długo wyczekiwana kampania kolejnej gry wydawnictwa Board & Dice. Chodzi oczywiście o The Curse of the Black Dice, w której wcielać będziemy się w groźnych piratów, plądrujących statki i usiłujący zgromadzić jak największe łupy. W grze jak na statku, trzeba będzie współpracować. Ale pamiętajmy, że chodzi tu o statek piracki, a co za tym idzie do nikogo nie możemy mieć do naszych współtowarzyszy za grosz zaufania. 

https://wspieram.to/blackdice

Przyznajcie, że zapowiada się ciekawie. No bo kto nie lubi pirackiego klimatu. Dodatkową zachętą powinien być fakt, że chłopaki z Board & Dice już nie raz pokazywali, że znają się na crowdfundingu i już samo uczestniczenie w ich kampaniach daje frajdę. Tak jest i w tym przypadku. Na specjalnej stronie możemy dołączyć do jednej z dwóch załóg (ja polecam załogę kapitana Filipa :-) ) i razem próbować swoich sił w różnorakich wyzwaniach.

Zaznaczam też, że w tej kampanii walczymy o ufundowanie specjalnej, limitowanej edycji gry, w której znajdą się cudowne customowe kostki ze stajni Q-Workshop. Kampania trwać będzie jeszcze 35 dni. Najwyższa zatem pora powiedzieć "Ahoj przygodo!" i zaciągnąć się na tą łajbę! Poniżej zamieszczam jeszcze dla dodatkowej zachęty wizualizację elementów, które znajdziemy w pudełku z grą. Projekt możecie wesprzeć tutaj.


Źródło: Wspieram.to

1 komentarz: