Slider

piątek, 21 sierpnia 2015

[Zapowiedzi] Brooms - dosiądź magicznej miotły w nowej grze hybrydowej od Trefl Joker Line

Ludzie z Trefl Joker Line ewidentnie nie odpoczywają, bo co rusz zapowiadają coś nowego. Wielkimi krokami zbliża się premiera gry Boss Monster. Niedługo pojawi się również talia kart Hanafuda. A tymczasem pojawiły się wieści na temat kolejnej premiery, planowanej na przełom października i listopada bieżącego roku. Będzie to tytuł "Brooms", w którym wcielimy się w uczestników wielkiego magicznego wyścigu. Dosiadając latających dywanów i magicznych mioteł, będziemy musieli pokonywać wszelakie niebezpieczne przeszkody stające nam na drodze. Będą to m. in. groźne smoki, rozpędzone nietoperze, czy nawet zabłąkane kule ogniste.


Co ciekawe, nie będzie to tytuł stricte analogowy, a gra hybrydowa, w której wróż-komentator z aplikacji mobilnej będzie precyzował parametry lotu. Zapowiada się naprawdę przednio, a zwłaszcza biorąc pod uwagę, że seria Joker Line nie słynie raczej z wygórowanych cen, a cechuje się do tego bardzo dobrą jakością. 

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że za oprawę graficzną gry "Brooms", odpowiada Elwira Pawlikowska, której prace są niezwykle szczegółowe i klimatyczne (zapraszam na stronę autorki tutaj).

Nie ukrywam, że jako zarówno gier planszowych/karcianych oraz nowinek technicznych, jestem bardzo ciekaw tego tytułu. Dlatego też gdy pojawi się o nim więcej informacji, postaram się na bieżąco zamieszczać je na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz