Slider

sobota, 25 lipca 2015

[Kickstarter] Space Roller

Hej, dzisiaj chciałem pokazać kolejne crowdfundingowe znalezisko z kickstartera. Co ciekawe dla odmiany nie chodzi tutaj o grę planszową, a o akcesoria do niej. Space Roller to futurystyczne, świecące w ciemności kostki, które świetnie będą pasować do praktycznie każdej gry w klimatach Sci-Fi.


Przeznajcie sami że wygląda nieziemsko (suchar zamierzony). Kampania (którą odnajdziecie tutaj) trwa do końca miesiąca, a koszty można dodatkowo obniżyć poprzez zamówienie zbiorowe (jedno nieśmiałe zamówienie zaczyna się tworzyć tutaj). Na zachętę macie więcej zdjęć kostek, a na końcu również schemat z dostępnymi kolorami:


Źródło: Kickstarter

4 komentarze:

 1. Wow! Kości wyglądają genialnie! Kojarzą mi się z panelami kontrolnymi ze Star Treka. Świetny design! Naprawdę kawał dobrej roboty. Autentycznie chce się je mieć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj zdecydowanie się ze Star Trekiem kojarzą. I odrobinę z Tronem. Biała kostka z niebieskim światłem wg mnie najładniejsza :)

   Usuń
  2. To prawda, bardzo ładna. Czarna z zielonym też świetna. A ile radości musi być z turlania :)

   Usuń
 2. Oceniając kobiecym okiem biała z niebieskim jest najfajniejsza. I mówi to kobieta, która z SF jest dość na bakier :-)

  OdpowiedzUsuń