Slider

czwartek, 25 czerwca 2015

[Kickstarter] Immortal, czyli mitologiczna strategia!

Nadeszła wojna bogów... Zrodzone z ludzkich snów i koszmarów legendarne istoty gromadzą się, aby zniszczyć swoich wrogów. Oddały swoje losy w ręce zwykłych śmiertelników, takich jak Ty czy ja, dając im moc niezbędną do odniesienia zwycięstwa. Pojmuj siły swoich przeciwników, zwracaj ich przeciwko sobie, wykuj swoją własną legendę!


Oto zarys fabuły najnowszej gry wydawnictwa GAME-O-GAMI, znanego z "Goblins Drool, Fairies Rule!", której kampania crowdfundingowa właśnie wystartowała na Kickstarterze. "Immortal", bo o tym tytule mowa, to strategiczna gra planszowa dla 2-4 graczy, autorstwa Davida Sanhuezy, traktująca o mitologicznej wojnie.

Co charakteryzuje grę "Immortal"? Przede wszystkim będzie ona kompletnie niezależna językowo. Dodatkowo będzie łączyć mechanizmy karcianych bitewniaków, area control i różnych mocy przypisanych każdemu graczowi. Do wyboru dostaniemy cztery asymetryczne frakcje: nordycką, grecką, japońską oraz rdzenno-amerykańską. Do tego już drugi stretch goal zagwarantuje nam dwie nowe frakcje: egipską i celtycką. Każda z nich posiadać będzie swoje specjalne umiejętności. Warto też nadmienić, że rozgrywka nie będzie nam się dłużyć, jako że została przewidziana na około godziny.

Ale tym co zwraca moją uwagę najbardziej są grafiki. Po prostu cudne! Ale nie musicie wierzyć mi na słowo. Poniżej zamieszczam kilka z nich. Autorami rysunków wykorzystanych w grze są popularni artyści tacy jak: Xia Taptara, Monika Palosz, Kian Ng, Grant Griffard, Milek Jakubiec i autor gry David Sanhueza.
Kampania dopiero co się rozpoczęła a już zostało osiągnięte ponad 50 % zamierzonej kwoty. Robi wrażenie! Chętnych do wsparcia powstania gry "Immortal" zapraszam na stronę kampanii tutaj.

A teraz obiecane grafiki:

Frakcja nordycka

Frakcja grecka

Frakcja amerykańska

Frakcja japońska
Dwie karty z nieodblokowanych jeszcze frakcji, egipskiej i celtyckiej

Źródło: Kickstarter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz