Slider

niedziela, 14 czerwca 2015

[Co wpudle piszczy 18+] SWING

Witam, dzisiaj postanowiłem pokazać co znajdziemy w pudełku z dość nietypową grą pt. Swing, wydaną przez Let's Play. Jest to gra o dość sporym zabarwieniu erotycznym dlatego na wstępie proszę młodszych czytelników o odejście od monitora.  

Jest to szczególny odcinek cyklu "Co w pudle piszczy", jako że postanowiłem odejść na chwilę od fotounboxingów i zrobić testowy wideounboxing. Z tego powodu proszę o dzielenie się wszelkimi opiniami zarówno na temat gry, jak i samej formy jej ukazania w komentarzach. To od czytelników zależeć będzie w jakiej formie będzie dalej ukazywał się ten cykl.

Dziękuję wydawnictwu Let's Play za udostępnienie gry


http://letsplaygames.pl/

3 komentarze:

 1. Hm... czy recenzja gry też będzie w formie videorecenzji? To mogłoby być ciekawe :P.
  A taka forma ubnoxingu też jest spoko- inna od tych powszechnie spotykanych bo niema ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, na chwilę obecną bardziej ufam pisanym recenzjom więc tylko unboxingi chce robić w wideo :-) Już widzę jak robię 27 podejść do nagrania wideorecenzji bo za każdym razem jakiś drobny błąd gdzieś machnę :-)

   Usuń
  2. Nie no spoko. Ja Cie w pełni rozumiem bo sama w zasadzie tylko pisze. Popełniłam a w zasadzie nie ja tylko nasza Marysia tylko jeden filmik przy okazji Story Cubes ale tutaj akurat pasował jak ulał. Z czasem łatwiej będzie mi się wypowiedzieć czy brakować mi będzie dotychczasowych foto unboxingów. Pierwszy obejrzany i było fajnie.

   Usuń