Slider

piątek, 22 maja 2015

[Kickstarter] Exoplanets

Ruszyła kampania crwodfundingowa Exoplanets, czyli gry w której będziemy tworzyć i rozwijać nasze własne systemy planetarne. Za projekt jest odpowiedzialne wydawnictwo Board&Dice, znane chociażby z dobrze przyjętego Dice Brewing. Po pierwszym dniu kampanii udało się osiągnąć ponad 50% wymaganej sumy, chociaż biorąc pod uwagę zaangażowanie twórców i ich starania na serwisie Board Game Geek, mające na celu pokazanie nam gry (mogliśmy tam nawet otrzymać i rozwijać własną planetę), to wynik ten wcale nie dziwi. Interesująca mechanika, sympatycznie wykonane elementy, kosmos i własne planety. Czego chcieć więcej?


Moim zdaniem jest to jeden z najciekawszych tytułów z serwisów crowdfundingowych tego roku. Jeśli chcecie wesprzeć kampanię i przy okazji zakupić świetną grę, to zapraszam na stronę projektu tutaj.

Źródło: Kickstarter

3 komentarze:

 1. Witajcie! Oczywiście zachęcamy do wsparcia! Gra jest tzw. "Polish friendly", co oznacza, że nie płacicie żadnych dodatkowych opłat celnych, czy zawyżonych kosztów wysyłki. Koszt dostawy to jedyne 3$ niezależnie, czy paczkomatem, czy przesyłką kurierską.

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze link do kampanii :) https://www.kickstarter.com/projects/1293726726/exoplanets

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha link dla tych co nie znaleźli tych trzech w tekście albo nie kliknęli przypadkiem na zdjęcie ;)
   Tak czy siak moje wsparcie macie na pewno ( tylko nieco bliżej wypłaty na koniec miesiąca ;) ).

   Usuń