Slider

czwartek, 30 kwietnia 2015

[Kickstarter] Another Stupid Game with Monsters

Pora zareklamować kolejną rodzimą produkcję, której kampania crowdfundingowa toczy się aktualnie na Kickstarterze. Chodzi tutaj o grę karcianą "Another Stupid Game with Monsters", w której wcielamy się w rolę złych-szalonych-czarodziei-naukowców-złoczyńców i toczymy między sobą szybkie, ok. dziesięciominutowe pojedynki, przyzywając na pomoc potężne potwory.

https://www.kickstarter.com/projects/905563559/another-stupid-game-with-monsters-tabletop-card-ga

Nie bójmy się jednak, tak naprawdę potwory nie są tak przerażające i ohydne jak mogłoby się wydawać, a kreska którą są rysowane i ich opisy na stronie są po prostu przeurocze.


Pierwotnie potworów miało być tylko sześć (podstawowe potwory widzimy powyżej), a cała talia miała składać się z 24 kart. Jednak twórcy, sugerując się komentarzami wspierających, postanowili zwiększyć ilość potworów do dwunastu, a ilość kart w talii do 48. Do tego warto zaznaczyć, że autorzy chcą jak najszybciej sfinalizować projekt, przez co jeśli uda się go sfinansować, nie będziemy musieli zbyt długo czekać na wysyłkę gotowej gry. Na dzień dzisiejszy kampania została sfinansowana mniej więcej w połowie, a do jej końca pozostało jeszcze 20 dni. Grę w podstawowej wersji można nabyć już za 10 brytyjskich funtów. Zainteresowanych odsyłam po więcej informacji na stronę na kickstarterze oraz na fanpage projektu na facebooku.

Źródło: Kickstarter, Facebook

2 komentarze:

  1. Grafiki tych monstrów są urocze. Tak właśnie powinny wyglądać Pokemony ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha w sumie to Marvin wygląda nawet dość pokemoniasto :D A do tego wg opisu jest entuzjastą znaczków pocztowych :D

      Usuń